OW OSKAR - Mikoszewo, Noclegi, Kolonie, nad morzem, domki, noclegi mikoszewo







Ośrodek Wypoczynkowy Oskar
Ul. Leśna 15, Mikoszewo
82-103 Stegna
Tel. (55) 247 75 91 w sezonie
Kom. 607 922 908
E-mail: oskar@oit.pl

Grupa Buffalo Bill
Zapraszamy na jazdy konne w terenie i na parkurze oraz zajęcia dodatkowe związane z nauką jazdy konnej, obsługa koni i poznawaniem różnych metod treningowych. Na zajęcia z końmi prosimy umawiać się telefonicznie. jesteśmy otwarci, nie mamy sztywnych godzin otwarcia naszej stadniny.


Jazda konna - Farma Jantar
Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy konnej do Farmy Jantar, na terenie której działa Ośrodek Hipoterapii Fundacji WRÓĆ. Instruktorzy zapewnią Państwu profesjonalną naukę lub doskonalenie jazdy konnej - zapraszamy bardzo gorąco i informujemy, że cały dochód z tej działalności przeznaczony jest na utrzymanie Ośrodka Hipoterapii, organizację darmowych wakacji dla dzieci niepełnosprawnychi ich rehabilitację.


Wioska indiańska
Można w niej obejrzeć oryginalne tipi, zwiedzić muzeum Indian, poznać ich zwyczajei zabawy. Dowiemy się tu co świat zawdzięcza Indianom, a co Indianie przejęli od ludzi białych, jak wyglądało ich życie zanim trafili do rezerwatów. Po wiosce oprowadza Leszek Michalik, adoptowany Indianin autor 25 książek popularno - naukowych o życiu i zwyczajach Indian wraz z małżonką. Na miejscu można zakupić jego dzieła oraz różne inne indiańskie pamiątki i amulety.


Mini zoo
Zapraszamy codziennie od godz. 9.00 do 20.00 wszystkich, którzy chcą odwiedzić nasze mini zoo. Można tu spotkać strusie, kury, króliki, kozy, osły, świnie oraz inne zwierzęta domowe, dowiedzieć się czegoś o ich upodobaniach
i zwyczajach. Dla chętnych mamy również rowerowe gokarty oraz zajęcia z dziećmi na koniu.


Pasieka u Strusi
Serdecznie zapraszamy do naszej pasieki. Można tu obejrzeć strusie, dowiedzieć się o czegoś cekawego o ich zwyczajach, zakupić wielkie strusie jaja. W naszej pasiece można również oglądać pszczoły w szklanych ulach, organizujemy pokazy bardzo spokojnych pszczół oraz degustacje pysznych miodów z własnej pasieki, możliwość zakupu.